Ivo Saliger *
(Königsberg 1894-1987 Wien) Blick über den Hallstätter See auf den Krippenstein, signiert: Ivo Saliger, Öl auf Leinwand, ca. 51,5 x 62 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
03.01.2023 - 15:03
- Dosažená cena: **
EUR 380,-
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Ivo Saliger *
Po-Pá: 9.00 - 17.00
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 03.01.2023 - 15:03 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | Online |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Všechny objekty umělce