Konrad Petrides
(Wien 1864-1943) Hochstrasse im Gebirge, signiert und datiert K. Petrides 1906, Aquarell auf Papier, 31 x 23 cm, Passep., gerahmt,(Hu)
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
15.02.2017 - 14:39
- Vyvolávací cena:
Konrad Petrides
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
Po-Pá: 10.00 - 17.00
Aukce: | Mistrovské kresby, Tisky do roku 1900, Akvarely a miniatury |
Datum: | 15.02.2017 - 14:39 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | 09.02. - 15.02.2017 |
Všechny objekty umělce