(St. Urban 1923 geb.) "Solidarität für Jankos Solidarität", signiert H Staudacher, datiert 1976, Mischtechnik auf Papier, Passepartout-Ausschnitt 60 x 42 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
30.11.2016 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-
Expert: Christian Tschuk
Po-Pá: 9.00 - 17.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Typ aukce: | Salónní aukce |
Datum: | 30.11.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 19.11. - 30.11.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena:
Všechny objekty umělce