Siegfried Tragatschnig *
(Theissing 1927-2013) "Notre Dame/Paris", signiert S. Tragatschnig, datiert 89, Aquarell auf Papier, auf Karton, 19,5 x 12,5 cm, ohne Rahmen
Expert: Christian Tschuk
05.10.2016 - 15:17
- Vyvolávací cena:
EUR 90,-
Siegfried Tragatschnig *
Expert: Christian Tschuk
Po-Pá: 9.00 - 17.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 05.10.2016 - 15:17 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.09. - 05.10.2016 |
Všechny objekty umělce