Follower of Antonio de Pereda
Portrait of a young man in a plumed hat,
oil on canvas, 50 x 50.5 cm, framed
18.12.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 3.750,-
- Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 4.000,-
Follower of Antonio de Pereda
Po-Pá: 10.00 - 17.00
old.masters@dorotheum.at +43 1 515 60 403 |
Aukce: | Obrazy starých mistrů |
Typ aukce: | Salónní aukce |
Datum: | 18.12.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | 13.12. - 18.12.2017 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH
Položky z jiných aukcí
- Gundorph Albertus (Dänemark, 1897-1970), 19-teiliges Set aus Sterlingsilber, Modell: "Cactus", Georg Jensen Silberschmiede, Kopenhagen, ab 1945
- * - Österr. 1922 - 100 Kronen Kreßflug,
- ESCADA by Margaretha Ley - Collier, Paar Ohrclips, 1992,
- Altschliffbrillantsolitär Ring ca. 0,20 ct
- Roman School, 18th Century