Tablett
Silber 800, oval, plastisch getriebene Fahne, Amtspunze Diana 1872-1922, Maße 47 x 31 cm, 655,6 g, fleckig
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
gerhard.haselwander@dorotheum.at
10.06.2016 - 16:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Tablett
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění a starožitnosti, Klenoty |
Typ aukce: | Salónní aukce |
Datum: | 10.06.2016 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 25.05. - 07.06.2016 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH