Čís. položky 7

Pavlík Václav (Černilov u Hradce Králové 1901 - 1966 Poříčí nad Sázavou)

Z Orlických hor, signováno a datováno vpravo dole V. Pavlík 35, olej/karton, 68 x 99 cm, sklo, poškozený rám (Šm)

28.05.2016 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 20.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 28.05.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 21.05. - 28.05.2016