Pavlík Václav (Černilov u Hradce Králové 1901 - 1966 Poříčí nad Sázavou)
Z Orlických hor, signováno a datováno vpravo dole V. Pavlík 35, olej/karton, 68 x 99 cm, sklo, poškozený rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
- Odhadní cena:
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Typ aukce: | Salónní aukce |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |