Othmar Wagner *
(Linz 1924 geb., tätig in Lichtenberg/Linz) Rückseite betitelt "Böhlersmühle Lichtenberg", links unten signiert und datiert O. Wagner 1972, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 116 x 140 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt (CW) Ruf 700
Expert: Christian Wiesinger
10.05.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 875,-
- Odhadní cena:
EUR 1.400,- do EUR 2.200,-
- Vyvolávací cena:
Othmar Wagner *
Expert: Christian Wiesinger
Po-Pá: 9.00 - 17.00
Aukce: | Jarní aukce |
Typ aukce: | Salónní aukce |
Datum: | 10.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.04. - 10.05.2016 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH
Položky z jiných aukcí
- Vase, Johann Lötz Witwe, Klostermühle, um 1902
- Muffel, montiert, Auslage ca. 440 mm,
- Lukas Johannes Aigner
- Großer Historismus Ausziehtisch