Sutnar Ladislav (Plzeň 1897 - 1976 New York)
Venus/ All the Way to USA, signováno a datováno vpravo dole Ladislav Sutnar 1968, akryl/masonit, 180 x 109 cm, rám (Šm)
Vystaveno:
Ladislav Sutnar - Praha - New York - Design in action, Jízdárna Pražského hradu, Praha 2003
Ladislav Sutnar - Design in action, Museum für Gestaltung, Zürich 2004
Ladislav Sutnar: Designer zwischen zwei Welten, Neues Musem, Nürnberg 2004
Ladislav Sutnar: Americké Venuše [U.S. Venus], Galerie Rudolfinum, Praha 2011
Americké Venuše, Galerie Ladislava Sutnara, Plzeň 2011 Ladislav Sutnar - Venuše, Galerie města Plzně, Plzeň 2015
Reprodukováno: Ladislav Sutnar - Praha - New York - Design in action, Praha 2003, str. 287, obr. 531
Videoprezentace - PhDr. Iva Knobloch, kurátorka výstav L. Sutnara, prezentuje obraz Ladislav Sutnar: Venus/ All the Way to USA, který bude nabídnut do aukce Dorotheum dne 19.9.2015
19.09.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 1.400.000,-
- Odhadní cena:
CZK 1.500.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 1.000.000,-
Vystaveno:
Aukce: | Umění 20. století |
Typ aukce: | Salónní aukce |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH