Switbert Lobisser *
(Tiffen 1878-1943 Klagenfurt) 6 Holzschnitte, u. a. 5 Stück Neujahrswünsche 1928- 1933, unterschiedliche Stockgrößen, alle signiert, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
08.10.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Switbert Lobisser *
Expert: Christian Tschuk
Po-Pá: 9.00 - 17.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Typ aukce: | Salónní aukce |
Datum: | 08.10.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 01.10. - 08.10.2014 |
Všechny objekty umělce