Fritz Lach
(Linz 1868-1933 Wien) Felsige Küste, signiert und datiert Fritz Lach 1912, Aquarell auf Papier, auf Karton kaschiert, 20 x 26 cm, gerahmt, (Hu)
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
22.04.2014 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.250,-
- Vyvolávací cena:
Fritz Lach
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Starožitnosti, Obrazy |
Typ aukce: | Salónní aukce |
Datum: | 22.04.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | 17.04. - 22.04.2014 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH
Všechny objekty umělce