Balthasar Paul Ommeganck
(1755-1826) Nachahmer/Follower Kühe und Hirte auf der Weide, Öl auf Holz, 28,5 x 39,5 cm, gerahmt, (W)
Gegenstück zu Los 138-49799/2
Expert: Dr. Christl Wolf
Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377
17.09.2013 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 325,-
- Vyvolávací cena:
Balthasar Paul Ommeganck
Gegenstück zu Los 138-49799/2
Expert: Dr. Christl Wolf
Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Starožitnosti, Obrazy |
Typ aukce: | Salónní aukce |
Datum: | 17.09.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | 11.09. - 17.09.2013 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH
Všechny objekty umělce