Georg BASELITZ *
(Deutschbaselitz/Sachsen 1938 geb.) Plakat: Pastorale - Museum Ludwig-Köln 1987 links unten signiert und datiert: (19)87, Siebdruck Nr. 46/150, ca. 80 x 60 cm , verglast, Rahmen beschädigt Ruf 240,-
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
07.10.2009 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Odhadní cena:
EUR 450,- do EUR 700,-
Georg BASELITZ *
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
Aukce: | SALZBURG - Bilder und Grafiken - Ende 19./20. Jhdt. |
Typ aukce: | Salónní aukce |
Datum: | 07.10.2009 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Salzburg |
Prohlídka: | 23.09. - 07.10.2009 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH