Alfred Zoff
(Graz 1852-1927)
Barn in Stainz, signed A. Zoff, oil on board, 26 x 42.5 cm, framed (W)
Catalogued in:
Martin Suppan, Alfred Zoff, Ein österreichischer Stimmungsimpressionist, Vienna 1991, CR p. 337, no. 579
Expert: Dr. Christl Wolf
Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377
18.09.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 10.625,-
- Odhadní cena:
EUR 5.000,- do EUR 7.000,-
Alfred Zoff
(Graz 1852-1927)
Catalogued in:
Expert: Dr. Christl Wolf
Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377
Po-Pá: 10.00 - 17.00
Aukce: | Obrazy 19. století |
Typ aukce: | Salónní aukce |
Datum: | 18.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | 08.09. - 18.09.2018 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.800,- do EUR 3.000,- -
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 4.000,- -
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 4.000,-
Všechny objekty umělce
Položky z jiných aukcí
- */** - Sammlung Österr. I. Rep. u.a. mit 10S DOLLFUSS ** (sign. mit Prüfungsattest Matl),
- Erwin Pendl und Werkstatt/ and workshop
- Bernhard Vogel *
- Große Platte, deutsches Porzellan, Marke C. Teichert, Meissen/Eichwald