Johannes Wanke *
(Wien 1923-2005 Jennersdorf) "Klosterneuburg", 1978, Portfolio mit 12 Holzschnitten auf leichtem Velin, jeweils signiert Joh Wanke, Blattmaße 50 x 70 cm, in roter Original-Leinenmappe, Mappenformat 51,5 x 71 cm, die Blätter im Rand schwach gewellt, (12), (RAC)
Expert: Raphael Achterberg, MA
27.03.2019 - 10:32
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Johannes Wanke *
Po-Pá: 10.00 - 17.00
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 27.03.2019 - 10:32 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | online |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH
Všechny objekty umělce