Koloman (Kolo) Moser
(Wien 1868-1918) Ver Sacrum I, 1898, Gerlach & Schenk Verlag für Kunst und Gewerbe Wien, Lithografie, eine von zwei Blattseiten, ca. 29 x 28 cm, kleine Rissstelle, rechter Rand mit Kleberückständen, verglast, gerahmt
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
16.07.2019 - 10:07
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Koloman (Kolo) Moser
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 16.07.2019 - 10:07 |
Místo konání aukce: | Salzburg |
Prohlídka: | online |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH
Všechny objekty umělce