Georg Jung *
(Salzburg 1899-1957 Wien) Zwei Entwurfskizzen: a) Der Besuch im Kloster, b) Karneval, Bleistift auf Papier, je ca. 13 bzw. 14 x 17 cm, Faltstelle, ungerahmt
Provenienz: Aus Wiener Privatsammlung
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
13.08.2019 - 10:22
- Vyvolávací cena:
EUR 95,-
Georg Jung *
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 13.08.2019 - 10:22 |
Místo konání aukce: | Salzburg |
Prohlídka: | online |
Všechny objekty umělce