Ferdinand Zach *
(Wien 1868-1956), "Damenbildnis", signiert "Ferdinand Zach", Kreidezeichnung auf Papier, oval, ca. 30,5 x 25,5 cm, passepartout, verglast, unpassend gerahmt
08.06.2020 - 10:37
- Dosažená cena: **
EUR 130,-
- Vyvolávací cena:
Ferdinand Zach *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 08.06.2020 - 10:37 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH