Kay Krasnitzky *
(Troppau 1914-1978 Bad Gastein) Liebespaar, signiert und datiert unten rechts: Krasnitzky (19)68, Mischtechnik auf Papier, ca. 43 x 33 cm, Passepartout (fleckig), verglast, gerahmt
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
09.07.2020 - 15:01
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Kay Krasnitzky *
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 09.07.2020 - 15:01 |
Místo konání aukce: | Salzburg |
Prohlídka: | online |
Všechny objekty umělce