(St. Urban 1923 geb.) Ohne Titel, Lithografie in Farbe und Siebdruck auf Velin, signiert und datiert H. Staudacher 2004, gewidmet, Darstellungsmaße 61 x 43 cm, Blattmaße 68,5 x 50 cm, (EW)
Expert: Mag. Elisabeth Wallner
11.08.2020 - 10:19
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 10.00 - 17.00
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 11.08.2020 - 10:19 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | Online |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena:
Všechny objekty umělce