(St. Urban 1923-2021 Wien)
Ohne Titel, signiert unten rechts: H Staudacher, Tusche/Aquarell auf Papier, Blattgröße ca. 31,5 x 37 cm, gerahmt, Knickspuren Ruf 800,-
Wir danken Frau Ursula Ferscha-Staudacher für die freundliche Bestätigung der Echtheit anhand von Fotos.
Expert: Anton Wilhelm
01.06.2021 - 14:37
- Dosažená cena: **
EUR 5.120,-
- Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.000,-
- Vyvolávací cena:
(St. Urban 1923-2021 Wien)
Expert: Anton Wilhelm
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
Aukce: | Obrazy 20. století |
Datum: | 01.06.2021 - 14:37 |
Místo konání aukce: | Salzburg |
Prohlídka: | 25.05. - 01.06.2021 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena:
Všechny objekty umělce