Giacomo Manzù *
(Bergamo 1908-1991 Rom) Handabdruck, signiert: Manzu, Reliefplastik, Gips, silberfarben gefasst, Modell zur ausgeführten Bronzeversion, ca. 45 x 35,5 cm
Provenienz: erworben direkt vom Künstler; Künstler Stefan Fuchs, Salzburg; Privatbesitz, Wien
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
17.08.2021 - 15:41
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
EUR 750,-
Giacomo Manzù *
Po-Pá: 9.00 - 17.00
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 17.08.2021 - 15:41 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | Online |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH
Všechny objekty umělce