Friedrich Gauermann Kopie/copy
(1807-1862) Auf der Alm, Öl auf Leinwand, 47 x 63 cm, beschädigt, gerahmt,
27.09.2021 - 10:24
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 27.09.2021 - 10:24 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | Online |
Všechny objekty umělce