Hugo Darnaut
(Dessau 1851-1937 Merkenstein) Weiße Schwertlilien, Studie, signiert und datiert H. Darnaut 1930, Aquarell, Deckweiß auf Naturpapier, 21 x 14 cm, gerahmt, Knick, (BH)
06.12.2021 - 15:05
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Hugo Darnaut
Po-Pá: 10.00 - 17.00
Aukce: | Mistrovské kresby |
Datum: | 06.12.2021 - 15:05 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | online |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 3.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 3.000,-
Všechny objekty umělce