Adalbert Schäffer
(Groß-Karoly 1815-1871 Düsseldorf) Bildnis eines ungarischen Magnaten mit Pelz und Säbel, signiert und datiert Schäffer (1)847, Aquarell auf Papier, 25,5 x 20,5 cm, Passep., gerahmt,(BH)
22.03.2022 - 11:02
- Dosažená cena: **
EUR 190,-
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Adalbert Schäffer
Po-Pá: 10.00 - 17.00
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 22.03.2022 - 11:02 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | Online |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH
Všechny objekty umělce