Pipo Peteln *
(Marburg/Drau 1892-1973 Graz) betitelt "Streckturm", handsigniert, datiert Pipo Peteln 1944, Kohlezeichnung auf Papier, Bildausschnitt 35 x 50 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen abgerieben
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
28.03.2022 - 15:25
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Pipo Peteln *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 28.03.2022 - 15:25 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | online |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH
Všechny objekty umělce