Ferdinand Andri *
(Waidhofen a. d. Ybbs 1871- 1956 Wien) "Waldarbeit", signiert Ferdinand Andri, Farblithografie, Steingröße 40 x 41 cm, gerahmt, verglast, Rahmen mit Mängeln, stockfleckig
Expert: Christian Tschuk
15.06.2022 - 10:42
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Ferdinand Andri *
Expert: Christian Tschuk
Po-Pá: 9.00 - 17.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 15.06.2022 - 10:42 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 700,- -
Vyvolávací cena:
Všechny objekty umělce