Franz Moro *
(St. Jakob 1875-1961 Wien) "Hoher Göll", verso betitelt, signiert F. Moro, Aquarell auf Papier, 23 x 17 cm, Passep., gerahmt, (BH)
Expert: Mag. Barbara Hagerty
Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736
barbara.hagerty@dorotheum.at
26.07.2022 - 10:11
- Vyvolávací cena:
EUR 110,-
Franz Moro *
Expert: Mag. Barbara Hagerty
Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736
barbara.hagerty@dorotheum.at
Po-Pá: 10.00 - 17.00
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 26.07.2022 - 10:11 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | Online |
Všechny objekty umělce