Fritz Lach
(Linz 1868-1933 Wien) Hochwald, signiert Fritz Lach, Aquarell auf Papier, 29 x 19 cm, Passep., gerahmt,(Hu)
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
20.06.2023 - 10:44
- Vyvolávací cena:
Fritz Lach
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
Po-Pá: 10.00 - 17.00
Aukce: | Mistrovské kresby, grafiky do roku 1900, akvarely a miniatury |
Datum: | 20.06.2023 - 10:44 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | Online |
Všechny objekty umělce