Montblanc Meisterstück Solitaire "Pinstripe"
Silber 925, Metall, vergoldet, Drehmechanik, Länge ca. 137 mm, Serien Nr. CD 102984, Mine mit schwarzer Tinte, 33,3 g, Gebrauchsspurenøs10
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
14.09.2023 - 10:40
- Dosažená cena: **
EUR 220,-
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 14.09.2023 - 10:40 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | Online |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH