Čís. položky 611

Martin Kippenberger *

(Dortmund 1953–1997 Vienna)
Untitled (Geflochtene), 1989, monogrammed, dated and inscribed “Hier hab ich mir mühest gegeben, nicht wie Didier... rüber zu kommen”, woven paper collage and silkscreen print on plastic film, 81.5 x 106 cm, framed

Provenance:
Galerie Gisela Capitain, Cologne
Sale Kunsthaus Lempertz Cologne, 1 June 2007, lot 195
European Private Collection

Expert: Alessandro Rizzi Alessandro Rizzi

30.11.2023 - 20:38

Dosažená cena: **
EUR 19.800,-
Odhadní cena:
EUR 20.000,- do EUR 30.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 16.000,-

Martin Kippenberger *

(Dortmund 1953–1997 Vienna)

Provenance:
European Private Collection

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Současné umění II
Typ aukce: Online aukce
Datum: 30.11.2023 - 20:38
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.11. - 30.11.2023

** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH