Martin Kippenberger *
(Dortmund 1953–1997 Vienna)
Untitled (Geflochtene), 1989, monogrammed, dated and inscribed “Hier hab ich mir mühest gegeben, nicht wie Didier... rüber zu kommen”, woven paper collage and silkscreen print on plastic film, 81.5 x 106 cm, framed
Provenance:
Galerie Gisela Capitain, Cologne
Sale Kunsthaus Lempertz Cologne, 1 June 2007, lot 195
European Private Collection
Expert: Alessandro Rizzi
Alessandro Rizzi
30.11.2023 - 20:38
- Dosažená cena: **
EUR 19.800,-
- Odhadní cena:
EUR 20.000,- do EUR 30.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 16.000,-
Martin Kippenberger *
(Dortmund 1953–1997 Vienna)
Provenance:
European Private Collection
Expert: Alessandro Rizzi
Alessandro Rizzi
Po-Pá: 10.00 - 17.00
Aukce: | Současné umění II |
Datum: | 30.11.2023 - 20:38 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | 18.11. - 30.11.2023 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH
Všechny objekty umělce