Alois Schönn
(Wien 1826-1897 Krumpendorf) Hausen, signiert: A. Schönn., betitelt: Ladarno (italienische Bezeichnung des Fisches in Oberitalien), Öl auf festem Karton, ca. 29 x 56 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
19.12.2023 - 15:41
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Alois Schönn
Po-Pá: 9.00 - 17.00
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 19.12.2023 - 15:41 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | Online |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 4.000,- do EUR 6.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 2.400,-
Všechny objekty umělce
Položky z jiných aukcí
- Kaiserlich österreichischer Hof - Besteckteile aus dem Menageservice,
- Rotkehlchengruppe am Nest, Meissen 1982,
- SAINT LAURENT Sonnenbrille,