(St. Urban 1923–2021 Wien)
Ohne Titel, signiert, datiert H Staudacher 84, Mischtechnik auf Papier, 64 x 48 cm
Provenienz:
Familiensammlung, Wien
Leihrahmen
Expert: Mag. Elke Königseder
21.12.2023 - 16:45
- Dosažená cena: **
EUR 3.900,-
- Odhadní cena:
EUR 2.800,- do EUR 4.500,-
- Vyvolávací cena:
EUR 2.800,-
(St. Urban 1923–2021 Wien)
Provenienz:
Familiensammlung, Wien
Leihrahmen
Expert: Mag. Elke Königseder
Po-Pá: 10.00 - 17.00
Aukce: | Rakouské současné a moderní umění |
Datum: | 21.12.2023 - 16:45 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | 16.12. - 21.12.2023 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena:
Všechny objekty umělce