Ernst Huber *
(Wien 1895-1960) Markt in Venedig, signiert E. Huber, Aquarell auf Papier, 32x 40 cm, gerahmt
Expert: Dr. Marianne Hussl-Hörmann
Dr. Marianne Hussl-Hörmann
+43-1-515 60-765
marianne.hussl-hoermann@dorotheum.at
30.04.2024 - 10:04
- Vyvolávací cena:
Ernst Huber *
Dr. Marianne Hussl-Hörmann
+43-1-515 60-765
Po-Pá: 10.00 - 17.00
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 30.04.2024 - 10:04 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | Online |
Všechny objekty umělce