Franz Kalister *
(tätig in Klagenfurt 20. Jhdt.)"Seelandschaft", monogrammiert F. K., Öl auf Platte, 50 x 65 cm, gerahmt, partiell mit Mängeln
Expert: Christian Tschuk
08.05.2024 - 10:46
- Vyvolávací cena:
Franz Kalister *
Expert: Christian Tschuk
Po-Pá: 9.00 - 17.00
Aukce: | Umělecké starožitnosti a šperky |
Datum: | 08.05.2024 - 10:46 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | Online |