Erro (Gudmundur Gudmundsson)
(Olafsvik/Island 1932 geb.; lebt und arbeitet seit 1958 in Paris) Farblithografie, signiert Erro, die Nr.37/100, 50 x 38 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
08.05.2024 - 10:52
- Vyvolávací cena:
Erro (Gudmundur Gudmundsson)
Expert: Christian Tschuk
Po-Pá: 9.00 - 17.00
Aukce: | Umělecké starožitnosti a šperky |
Datum: | 08.05.2024 - 10:52 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | Online |
Všechny objekty umělce