Trumeaukästchen, Mitte 19. Jh.
, Nussholzausführung mit 2 Türen u. 1 Lade, ca. 87 x 100 x 47 cm, Altersspuren, Füße ergänzt, Platte nachfuniert
06.05.2024 - 10:58
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 06.05.2024 - 10:58 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | Online |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH