Peter Waldner *
(Hall i. Tirol 1948 geb.) "Wedelspuren von 5 Skifahrern", Linolschnitt in Farbe auf Japan, signiert P. Waldner sowie mit Original Handdruck bezeichnet, im Stock zusätzlich monogrammiert, Druckstockmaße 21,7 x 12,1 cm, Blattmaße 24,7 x 15,4 cm, (RAC)
Expert: Raphael Achterberg, MA
07.05.2024 - 10:39
- Dosažená cena: **
EUR 520,-
- Vyvolávací cena:
Peter Waldner *
Po-Pá: 10.00 - 17.00
Aukce: | Moderní umění grafika |
Datum: | 07.05.2024 - 10:39 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | Online |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena:
Všechny objekty umělce