2 Stahlseile,
stark gebraucht, beschädigt, fehlen Teile, ohne Gewähr.
14.05.2024 - 16:47
- Dosažená cena: **
EUR 70,-
- Vyvolávací cena:
EUR 20,-
2 Stahlseile,
Po-Pá: 8.00 - 15.00
technik@dorotheum.at +43 1 602 04 58 |
Aukce: | Motorová vozidla a technika |
Datum: | 14.05.2024 - 16:47 |
Místo konání aukce: | Vösendorf |
Prohlídka: | 07.05. - 14.05.2024 |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH
Položky z jiných aukcí
- Poststück - Albanien 1910 - Kuvert
- Maler des 20. Jahrhunderts
- Brillantring zus. ca. 1 ct
- Zuchtschalen Kulturperlen Ohrclips