Gregor Traversa Stadt im Wald, BL46/70
53 x 46, Radierung 1995, ungerahmt; Gregor Traversa, Graz (1941-2007), Radierung samt Katalog;
21.05.2024 - 13:19
- Dosažená cena: **
EUR 170,-
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Charitativní Rotary Art Auction 2024 "Pro vzdělání blízké i vzdálené" |
Datum: | 21.05.2024 - 13:19 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | Online |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH