Ernst Fuchs *
(Wien 1930-2015) Ohne Titel, Lithographie in Farbe auf Velin, signiert Ernst Fuchs, Nr. 47 von 190 nummerierten Exemplaren, 48 x 64,8 cm, Passepartoutausschnitt 52,5 x 69 cm, gerahmt beschrieben, gerahmt, (RAC)
Expert: Raphael Achterberg, MA
26.06.2024 - 15:13
- Cena:
EUR 560,-
Země dodání Rakousko
Ernst Fuchs *
Po-Pá: 10.00 - 17.00
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitBilder | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 26.06.2024 - 15:13 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Všeobecné informace
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 3.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena:
Všechny objekty umělce