Carl Kessler *
(Coburg 1876-1968 München) Bergmotiv aus Oberstdorf im Allgäu mit den Nördlichen Kalkalpen und dem Nebelhorn, signiert, datiert und betitelt Carl Kessler München, Oberstdorf 13, II. 30, Aquarell auf Papier, 25,5 x 26,5 cm, ohne Rahmen, (Hu)
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
28.05.2024 - 10:02
- Vyvolávací cena:
Carl Kessler *
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
Po-Pá: 10.00 - 17.00
Aukce: | Tisky, kresby a akvarely do roku 1900 |
Datum: | 28.05.2024 - 10:02 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | Online |
Všechny objekty umělce