Raimund Kalcher *
(Villach 1889-1959) "Blumen in Vase", signiert R. Kalcher, datiert 58, Aquarell, Bleistift auf Papier, Ausschnitt 32 x 26,5 cm, gerahmt, verglast, partiell verschmutzt
Expert: Christian Tschuk
14.09.2016 - 16:37
- Vyvolávací cena:
Raimund Kalcher *
Expert: Christian Tschuk
Po-Pá: 9.00 - 17.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 14.09.2016 - 16:37 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 07.09. - 14.09.2016 |
Všechny objekty umělce