Rudolf Szyszkowitz *
(St. Martin bei Villach 1905-1976 Graz)
Topfpflanzen am Fenster,
monogrammiert unten rechts: SZ,
Aquarell auf Papier, ca. 32 x 40,5 cm, Passepartout, verglast, vergoldeter Rahmen, Glas mit Bruchstelle, kleinere Abriebstellen Ruf 800
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
12.05.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Odhadní cena:
EUR 1.600,- do EUR 2.600,-
- Vyvolávací cena:
Rudolf Szyszkowitz *
Topfpflanzen am Fenster,
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
Aukce: | Obrazy |
Typ aukce: | Salónní aukce |
Datum: | 12.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Salzburg |
Prohlídka: | 05.05. - 11.05.2017 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH
Všechny objekty umělce