Franz Pomassl *
(Wien 1903-1982) "Porträt", links unten signiert Pomassl, Kohlezeichnung auf braunem Papier, ca. 53 x 38 cm, Passepartout, Wechselrahmen
Expert: Christian Wiesinger
08.06.2016 - 15:46
- Vyvolávací cena:
EUR 90,-
Franz Pomassl *
Expert: Christian Wiesinger
Po-Pá: 9.00 - 17.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 08.06.2016 - 15:46 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 02.06. - 08.06.2016 |
Všechny objekty umělce
Položky z jiných aukcí
- Karl Hagenauer, Giraffe, Werkstätte Hagenauer, Wien
- DOESBURG: "CLASSIQUE-BAROQUE MODERNE."
- Jean Miotte *