Franz Xaver Simm
(Wien 1853-1918 München) Der Trinker, signiert F. Simm, Bleistift auf Papier, 16 x 20 cm, gebräunt, etwas fleckig, Passep., gerahmt, (Sch)
Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz
Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546
astrid.schierz@dorotheum.at
24.02.2016 - 14:14
- Vyvolávací cena:
Franz Xaver Simm
Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546
astrid.schierz@dorotheum.at
Po-Pá: 10.00 - 17.00
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 24.02.2016 - 14:14 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | 18.02. - 24.02.2016 |
Všechny objekty umělce
Položky z jiných aukcí
- Fassonhalskette
- Kaiser Franz Joseph I. von Österreich
- Michael Neder