Werner Berg *
(Wuppertal-Elberfeld 1904-1981St. Veit im Jauntal/Kärnten) "Trauernde", signiert Werner Berg, betitelt, Holzschnitt, 1947, Stockgröße 40,6 x 28 cm, gerahmt, verglast Werkverzeichnis Werner Berg Holzschnitte, Barbara Biller Nr.79
Expert: Christian Tschuk
29.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 4.500,-
- Vyvolávací cena:
EUR 3.000,-
Werner Berg *
Expert: Christian Tschuk
Po-Pá: 9.00 - 17.00
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Typ aukce: | Salónní aukce |
Datum: | 29.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 20.11. - 29.11.2017 |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 6.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 4.000,- -
Vyvolávací cena:
Všechny objekty umělce