Max Josef Hänger *
(München 1874-1941 Fürstenfeldbruck) "Pfau und Federvieh", links unten signiert M. Hänger sen München, Öl auf Holz, ca. 17 x 24 cm, Krakeleebildung, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt (CW) Ruf 400
Expert: Christian Wiesinger
19.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,-
- Vyvolávací cena:
Max Josef Hänger *
Expert: Christian Wiesinger
Po-Pá: 9.00 - 17.00
Aukce: | Jarní aukce |
Typ aukce: | Salónní aukce |
Datum: | 19.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 07.05. - 19.05.2015 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH
Všechny objekty umělce
Položky z jiných aukcí
- Diamant Sternsaphir Ring
- Brillant Collier
- Fußvase (Pokal) aus Silber, Firma Alexander Sturm, Wien, ab Mai 1922
- Bockflinte, FN - Browning, Mod.: B25, Kal.: 12/70,