Karl Mostböck *
(Grein a. d. Donau 1921-2013 Steyr) "Figurale Darstellung", rechts unten signiert K. Mostböck, Öl auf Karton, kaschiert auf Hartfaserplatte, ca. 45 x 63 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt (CW) Ruf 2.000
Expert: Christian Wiesinger
21.11.2017 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-
Karl Mostböck *
Expert: Christian Wiesinger
Po-Pá: 9.00 - 17.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Typ aukce: | Salónní aukce |
Datum: | 21.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 13.11. - 21.11.2017 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Všechny objekty umělce
Položky z jiných aukcí
- Brillantcollier zus. ca. 1,60 ct
- Poststück - Lombardei - Venetien 1850 15 Cent. dunkelrosa Ty. IIb,
- Carl Franz Emanuel Haunold
- Massiver Brillant Anhänger "Krebs"