Hermann Kremsmayer *
(Salzburg 1954 geb.) Greifer, signiert und datiert oben rechts: H. Kremsmayer (19)78, rückseitig bezeichnet, Öl auf Leinwand, ca. 76 x 51 cm, Leistenrahmen
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
08.02.2018 - 15:30
- Vyvolávací cena:
EUR 320,-
Hermann Kremsmayer *
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 08.02.2018 - 15:30 |
Místo konání aukce: | Salzburg |
Prohlídka: | 02.02. - 08.02.2018 |
Všechny objekty umělce